Жорсткий диск Seagate IronWolf Pro ST4000NT001 4 ТБ NT001
Відео 13 |
Seagate IronWolf Pro ST4000NT001 4 ТБ NT001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate IronWolf Pro ST4000NT001 4 ТБ NT001
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Seagate IronWolf Pro 4 TB Wewnętrzny dysk twardy NAS HDD CMR 35 SATA 6 GB/ | 649 zł |
Seagate IronWolf Pro - 4TB - Dysk twardy - ST4000NT001 - SATA-600 - 3.5" | 692 zł |
Seagate Dysk IronWolfPro 4TB 3.5'' 256MB ST4000NT001 DHSGTWCT40NT001 | 639 zł |
Seagate IronWolfPro 4TB HD-35-SEA-0089 | 657 zł |
Dysk SEAGATE IronWolf Pro 4TB HDD | 629 zł |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate IronWolf Pro ST4000NT001
Ціни на Seagate IronWolf Pro ST4000NT001 |
---|---|---|---|---|
Seagate IronWolf Pro ST2000NE001 2 ТБ NE001 | від 523 zł | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf Pro ST2000NT001 2 ТБ NT001 | від 501 zł | 14 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST4000NE001 4 ТБ E001 | від 390 zł | 4 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST4000NE0025 4 ТБ NE0025 | від 539 zł | 2 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST4000NT001 4 ТБ NT001 | від 611 zł | 24 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST6000NT001 6 ТБ NT001 | від 942 zł | 20 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST8000NT001 8 ТБ NT001 | від 1 013 zł | 22 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NE000 10 ТБ NE000 | від 1 585 zł | 2 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NE0008 10 ТБ NE0008 | від 1 175 zł | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NT001 10 ТБ NT001 | від 1 221 zł | 21 пропозиція | ||
Seagate IronWolf Pro ST12000NE0007 12 ТБ NE0007 | від 1 430 zł | 2 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST12000NE0008 12 ТБ NE0008 | від 1 477 zł | 9 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST12000NT001 12 ТБ NT001 | від 1 411 zł | 17 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST14000NT001 14 ТБ | від 1 600 zł | 15 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST14000NE0008 14 ТБ NE0008 | від 1 555 zł | 9 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST16000NE000 16 ТБ NE000 | від 1 752 zł | 17 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST16000NT001 16 ТБ NT001 | від 1 516 zł | 20 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST18000NE000 18 ТБ NE000 | від 1 844 zł | 2 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST18000NT001 18 ТБ NT001 | від 1 672 zł | 22 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST20000NE000 20 ТБ NE000 | від 2 275 zł | 5 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST20000NT001 20 ТБ NT001 | від 2 038 zł | 18 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST22000NT001 22 ТБ | від 2 219 zł | 18 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST24000NT002 24 ТБ | від 2 668 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →