Жорсткий диск Seagate IronWolf Pro ST4000NE0025 4 ТБ NE0025
Відео 13 |
Seagate IronWolf Pro ST4000NE0025 4 ТБ NE0025 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Seagate IronWolf Pro ST4000NE0025
Ціни на Seagate IronWolf Pro ST4000NE0025 |
---|---|---|---|---|
Seagate IronWolf Pro ST2000NE001 2 ТБ NE001 | від 523 zł | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf Pro ST2000NT001 2 ТБ NT001 | від 501 zł | 15 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST4000NE001 4 ТБ E001 | від 390 zł | 4 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST4000NE0025 4 ТБ NE0025 | від 535 zł | 2 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST4000NT001 4 ТБ NT001 | від 612 zł | 25 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST6000NT001 6 ТБ NT001 | від 947 zł | 22 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST8000NT001 8 ТБ NT001 | від 1 017 zł | 24 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NE000 10 ТБ NE000 | від 1 585 zł | 2 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NE0008 10 ТБ NE0008 | від 1 175 zł | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NT001 10 ТБ NT001 | від 1 221 zł | 22 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST12000NE0007 12 ТБ NE0007 | від 1 382 zł | 2 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST12000NE0008 12 ТБ NE0008 | від 1 480 zł | 8 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST12000NT001 12 ТБ NT001 | від 1 412 zł | 18 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST14000NT001 14 ТБ | від 1 601 zł | 15 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST14000NE0008 14 ТБ NE0008 | від 1 555 zł | 7 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST16000NE000 16 ТБ NE000 | від 1 752 zł | 12 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST16000NT001 16 ТБ NT001 | від 1 527 zł | 14 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST18000NE000 18 ТБ NE000 | від 1 844 zł | 2 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST18000NT001 18 ТБ NT001 | від 1 677 zł | 22 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST20000NE000 20 ТБ NE000 | від 2 321 zł | 4 пропозиції | ||
Seagate IronWolf Pro ST20000NT001 20 ТБ NT001 | від 2 038 zł | 19 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST22000NT001 22 ТБ | від 2 221 zł | 19 пропозицій | ||
Seagate IronWolf Pro ST24000NT002 24 ТБ | від 2 668 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →