Жорсткий диск Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST4000LM024 4 ТБ
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST4000LM024 4 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST4000LM024 4 ТБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Seagate Barracuda ST4000LM024 dysk twardy 2.5" 4000 GB ST4000LM024 | 595 zł |
Dysk Seagate BarraCuda 4TB 2.5" SATA III (ST4000LM024) | 510 zł |
Dysk twardy Seagate 4 TB 2.5'' SATA ST4000LM024 | 600 zł |
Dysk twardy Seagate Barracuda 4TB (ST4000LM024) | 610 zł |
Seagate Barracuda ST4000LM024 dysk twardy 2.5" 4000 GB ST4000LM024 | 595 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST4000LM024
Ціни на Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST4000LM024 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST500LM030 500 ГБ | від 226 zł | 18 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST1000LM048 1 ТБ | від 232 zł | 22 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST2000LM015 2 ТБ | від 316 zł | 30 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST4000LM024 4 ТБ | від 510 zł | 9 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST5000LM000 5 ТБ | від 560 zł | 11 пропозицій |
Рекомендуємо