Dysk twardy Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST4000LM024 4 TB
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST4000LM024 4 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST4000LM024 4 TB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate - Dysk twardy 25 4TB SATA3 5400obrs/min - 128MB - Nr ref ST4000LM0 | 581 zł |
Seagate Barracuda ST4000LM024 dysk twardy 2.5" 4000 GB ST4000LM024 | 595 zł |
Dysk Seagate BarraCuda 4TB 2.5" SATA III (ST4000LM024) | 510 zł |
Dysk twardy Seagate 4 TB 2.5'' SATA ST4000LM024 | 600 zł |
Dysk twardy Seagate Barracuda 4TB (ST4000LM024) | 610 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST4000LM024
Ceny na Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST4000LM024 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST500LM030 500 GB | od 226 zł | 18 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST1000LM048 1 TB | od 232 zł | 23 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST2000LM015 2 TB | od 316 zł | 31 oferta | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST4000LM024 4 TB | od 510 zł | 10 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST5000LM000 5 TB | od 560 zł | 12 oferty |
Polecamy