Dysk twardy Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST1000LM048 1 TB
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST1000LM048 1 TB |
|
Mały i oszczędny wewnętrzny dysk twardy 2,5 ″ z rodziny przenośnych dysków twardych BarraCuda Compute 2016. Ta linia obejmuje 6 modeli o pojemności od 500 GB do 5 TB, które są przeznaczone do rozwiązywania najszerszego zakresu zadań. Wykorzystuje technologię kafelkowego zapisu magnetycznego (SMR) w celu zwiększenia pojemności. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt w średniej cenie przeznaczony dla notebooków, przenośnych obudów HDD, małych komputerów stacjonarnych (All-in-one PC) i HTPC.
Jest to niezawodne rozwiązanie do przechowywania danych projektów pracy, treści wideo / audio, zdjęć. Dysk twardy Seagate BarraCuda Compute 2.5 ″ ST1000LM048 może być używany jako dysk główny (systemowy) lub być połączony z wydajnym dyskiem SSD. Dzięki niewielkim gabarytom (wysokość tylko 7 mm) i standardowemu interfejsowi SATA3 można go wykorzystać do modernizacji istniejących komputerów mobilnych. Wyposażony w potężny kontroler współpracujący z większym buforem (128 MB), który poprawia wydajność dzięki buforowaniu. Prędkość obrotowa płyt wynosi 5400 obr./min, co ma najbardziej pozytywny wpływ na wytwarzanie ciepła. Maksymalny pobór mocy nie przekracza 1,7 W, a niski prąd rozruchowy umożliwia w razie potrzeby pełne zasilanie dysku z portu USB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Kup Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST1000LM048 1 TB
Wszystkie ceny 19 →Seagate ST1000LM048 Barracuda HardDisk ST1000LM048 I | 280 zł |
Seagate BarraCuda Pro - 1TB - Dysk twardy - ST1000LM048 - SATA-600 - 2.5" | 269 zł |
Seagate Dysk BarraCuda 1TB 2,5 128MB ST1000LM048 DHSGTWBT10LM048 | 247 zł |
Dysk SEAGATE BarraCuda 1TB HDD | 242 zł |
Seagate Dysk BarraCuda 1TB 2,5 128MB ST1000LM048 39469 | 252 zł |
Modyfikacje Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST1000LM048
Ceny na Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST1000LM048 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST500LM030 500 GB | od 226 zł | 13 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST1000LM048 1 TB | od 230 zł | 20 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST2000LM015 2 TB | od 316 zł | 24 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST4000LM024 4 TB | od 565 zł | 6 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST5000LM000 5 TB | od 560 zł | 11 oferty |