Dysk twardy Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST2000LM015 2 TB
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST2000LM015 2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST2000LM015 2 TB
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate BarraCuda Pro - 2TB - Dysk twardy - ST2000LM015 - SATA-600 - 2.5" | 362 zł |
Seagate Dysk BarraCuda 2TB 2,5 128MB ST2000LM015 DHSGTWBT20LM015 | 439 zł |
Seagate Barracuda 2TB 2,5'' HD-25-SEA-182 | 334 zł |
Dysk SEAGATE BarraCuda HDD 2TB | 375 zł |
SEAGATE BarraCuda 2TB 2,5'' ST2000LM015 ST2000LM015 | 448 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST2000LM015
Ceny na Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST2000LM015 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST500LM030 500 GB | od 226 zł | 18 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST1000LM048 1 TB | od 232 zł | 23 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST2000LM015 2 TB | od 316 zł | 31 oferta | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST4000LM024 4 TB | od 510 zł | 10 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST5000LM000 5 TB | od 560 zł | 12 oferty |
Polecamy