Dysk twardy Transcend StoreJet 25C3 2.5" TS2TSJ25C3N 2 TB
Wideo 4Zdjęcia 6 |
Transcend StoreJet 25C3 2.5" TS2TSJ25C3N 2 TB 1 TB2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend StoreJet 25C3 2.5" TS2TSJ25C3N 2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend StoreJet 25C3 - Zewn?trzny dysk | 477 zł |
Dysk zewnętrzny HDD Transcend 25C3N 2TB Antracyt (TS2TSJ25C3N) | 478 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! TRANSCEND zewnętrzny HDD 2,5'' USB 3.0 StoreJet 25C3 | 475 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend StoreJet 25C3 2.5" TS2TSJ25C3N
Ceny na Transcend StoreJet 25C3 2.5" TS2TSJ25C3N |
---|---|---|---|---|
Transcend StoreJet 25C3 2.5" TS1TSJ25C3N 1 TB | od 371 zł | 1 oferta | ||
Transcend StoreJet 25C3 2.5" TS2TSJ25C3N 2 TB | od 475 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →