Dysk twardy Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS2TSJ25M3G 2 TB
Wideo 15Zdjęcia 6 |
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS2TSJ25M3G 2 TB |
|
Starszy model chronionego zewnętrznego 2,5-calowego dysku twardego z rodziny dysków HDD Transcend StoreJet 25M3, która obejmuje trzy urządzenia o pojemności 500 GB, 1 TB i 2 TB. Wyposażony w markową zintegrowaną ochronę przed wstrząsami, która spełnia amerykański standard wojskowy MIL-STD-810G 516.6. Trzyczęściowy system składa się z gumowanej silikonowej obudowy, wewnętrznego zawieszenia tłumiącego oraz wytrzymałej, sztywnej obudowy.
Kompleks ten zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa informacji przechowywanych na dysku i gwarantuje ich integralność po upuszczeniu na twardą powierzchnię z wysokości 1 m. Dysk twardy Transcend StoreJet 25M3 2.5″ TS2TSJ25M3G jest pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej zaprojektowany do tworzenia kopii zapasowych i przesyłania danych użytkownika. Pojemność 2 TB wystarcza do przechowywania plików dowolnych projektów roboczych, imponujących ilości treści multimedialnych w rozdzielczościach SD/HD/UHD, kopii zapasowych baz danych i partycji systemowych. Dzięki zastrzeżonemu oprogramowaniu Transcend Elite można wykonać kopię zapasową na żądanie za pomocą jednego przycisku. Aby chronić informacje przed nieautoryzowanym dostępem, stosowane jest silne szyfrowanie AES z 256-bitowym kluczem. Do podłączenia i szybkiego przesyłania danych wykorzystywany jest interfejs USB 3.2 Gen1.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Kup Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS2TSJ25M3G 2 TB
Wszystkie ceny 25 →Transcend StoreJet 25M3 - Zewn?trzny dysk - 2TB - Zielony | 418 zł |
Transcend StoreJet 25M3 2TB Zielony HD-EX-TRN-0013 | 388 zł |
Transcend StoreJet 25 M3 2TB USB 3.0 Zielony | 399 zł |
Dysk twardy zewnętrzny TRANSCEND TS2TSJ25M3S | 423 zł |
Dysk zewnętrzny HDD Transcend StoreJet 25M3S 2TB Szary (TS2TSJ25M3S) | 417 zł |
Od stworzenia świata
Wygląda na to, że stary StoreJet od pionierów Transcend był w sprzedaży od wieków, był sprzedawany zanim Brytyjczycy zaczęli grać w piłkę, a Kanye West nie usiadł jeszcze do napisania pierwszego beatu i nie marzył o tym, by trafić na listy Billboardu. I przez cały ten czas StoreJet mocno zajmował pierwsze miejsca w topowych zewnętrznych dyskach twardych. Faktycznie Transcend zdołał kilkakrotnie zaktualizować kultowy model, ale mądrze nie zmienił tego, za co jest kochany. A kochają go za połączenie jakości, funkcjonalności i wysokiego stopnia ochrony.
Wytrzymała obudowa, która przeszła certyfikację wojskową
A teraz po kolei. Zanim jeszcze stał się modny, Transcend ukrył delikatny dysk twardy w chronionej trzywarstwowej obudowie, która zawiera zewnętrzną gumową powłokę, ramę amortyzującą i wzmocnioną plastikową obudowę, która ukrywa sam dysk twardy. Ta zbroja przeszła certyfikację wojskową MIL-STD-810G, więc spokojnie może wytrzymać upadki. Chociaż niepotrzebne rzucanie nim na podłogę nie jest pożądane, jest to dysk twardy z mnóstwem mechanicznych części, a nie syn Supermana, a jego oś może się zaciąć. Sam dysk twardy dobrze prezentuje się w działaniu: średnia prędkość odczytu to 84 MB/s, prędkość zapisu to 83 MB/s, a prędkość odczytu z bufora to 184 MB/s.
Natychmiastowa kopia zapasowa i szyfrowanie sprzętowe
Teraz o funkcjonalności. Tutaj mamy kompletny pakiet, który można znaleźć tylko na zewnętrznym dysku twardym: potężny zestaw zastrzeżonego oprogramowania Transcend Elite do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych, obsługa szyfrowania AES w celu ochrony danych przed ciekawskimi oczami oraz dyskretny, ale bardzo przydatny przycisk do "natychmiastowej kopii zapasowej danych". Zamiast krótkiego kabla, niewygodnego przy podłączeniu do komputera, w zestawie znajduje się długi 80-centymetrowy przewód. I pamiętajmy o 3-letniej gwarancji. Jedyne, do czego można się przyczepić, to design. W porównaniu z pięknymi dyskami WD Passport lub Seagate Backup, dysk twardy Transcend wygląda na szczerze przestarzały.
Modyfikacje Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS2TSJ25M3G
Ceny na Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS2TSJ25M3G |
---|---|---|---|---|
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS1TSJ25M3G 1 TB | od 289 zł | 20 oferty | ||
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS2TSJ25M3G 2 TB | od 377 zł | 27 oferty | ||
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS4TSJ25M3S 4 TB | od 528 zł | 8 oferty |