Dysk twardy Silicon Power Armor A30 2.5" SP020TBPHDA30S3K 2 TB
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Silicon Power Armor A30 2.5" SP020TBPHDA30S3K 2 TB 1 TB2 TB |
|
Autorskie narzędzie SP Widget pozwala na rozszerzenie funkcjonalności: szyfrowanie danych, tworzenie kopii zapasowych, dane w chmurze, synchronizacja, funkcja blokady komputera.
Ochrona standardu wojskowego USA MIL-STD-810G.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silicon Power Armor A30 2.5" SP020TBPHDA30S3K 2 TB
Wszystkie ceny 39 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Silicon Power Armor A30 White - Zewn?trzny dysk - 2TB - Bia?y | 374 zł |
Dysk SILICON POWER Armor A30 2TB HDD Biały | 349 zł |
Silicon Power Dysk zewnętrzny HDD Silicon Power Armor A30 (2TB; 2.5"; USB | 399 zł |
Dysk SILICON POWER Armor A30 2TB HDD Biały | 349 zł |
Silicon Power Armor A30 2TB USB 3.0 Biały | 349 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Silicon Power Armor A30 2.5" SP020TBPHDA30S3K
Ceny na Silicon Power Armor A30 2.5" SP020TBPHDA30S3K |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Armor A30 2.5" SP010TBPHDA30S3K 1 TB | od 249 zł | 72 oferty | ||
Silicon Power Armor A30 2.5" SP020TBPHDA30S3K 2 TB | od 330 zł | 42 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →