Dysk twardy Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS2TSJ25H3P 2 TB
Wideo 24Zdjęcia 2 |
Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS2TSJ25H3P 2 TB |
|
Średni model chronionego zewnętrznego 2,5-calowego dysku twardego z rodziny Transcend StoreJet 25H3 HDD, w skład którego wchodzą trzy urządzenia o pojemności 500 GB, 1 TB i 2 TB. Wyposażony w opatentowaną ochronę przed wstrząsami, która spełnia rygorystyczną amerykańską normę wojskową MIL-STD-810G 516.6. Trzyskładnikowy kompleks tłumiący składa się z gumowanej silikonowej powłoki, wewnętrznego amortyzatora amortyzującego napęd oraz wytrzymałej plastikowej obudowy.
Taka ochrona zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa informacji na dysku i gwarantuje ich integralność przy upuszczeniu na twardą powierzchnię z wysokości 1 m. Dysk twardy Transcend StoreJet 25H3 2.5″ TS2TSJ25H3P jest pozycjonowany jako produkt klasy średniej przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych i przenoszenia danych użytkownika. Objętość 2 TB wystarcza na przechowywanie plików dowolnych projektów roboczych, kopii zapasowych baz danych i partycji systemowych, a także imponujących wolumenów treści multimedialnych SD/HD/UHD. Zastrzeżone oprogramowanie Transcend Elite pomoże Ci zorganizować kopie zapasowe zgodnie z harmonogramem lub na żądanie (za pomocą jednego kliknięcia). Do połączenia i szybkiego przesyłania danych wykorzystywany jest interfejs USB 3.2 Gen1.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Kup Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS2TSJ25H3P 2 TB
Wszystkie ceny 21 →Transcend StoreJet 25H3 Blue - Zewn?trzny dysk - 2TB - Fiolet | 412 zł |
Transcend StoreJet 25H3P 2TB Fioletowy HD-EX-TRN-0006 | 387 zł |
Dysk TRANSCEND StoreJet 25 H3P 2TB HDD Czarno-Fioletowy | 388 zł |
Dysk twardy zewnętrzny TRANSCEND StoreJet 25H3 2 TB Niebieski TS2TSJ25H3B | 436 zł |
Dysk TRANSCEND StoreJet 25 H3P 2TB HDD Czarno-Fioletowy | 388 zł |
Modyfikacje Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS2TSJ25H3P
Ceny na Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS2TSJ25H3P |
---|---|---|---|---|
Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS1TSJ25H3P 1 TB | od 279 zł | 20 oferty | ||
Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS2TSJ25H3P 2 TB | od 361 zł | 22 oferty | ||
Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS4TSJ25H3P 4 TB | od 521 zł | 25 oferty |