Dysk twardy Silicon Power Armor A15 2.5" SP010TBPHDA15S3K 1 TB
Zdjęcia 6 |
Silicon Power Armor A15 2.5" SP010TBPHDA15S3K 1 TB |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Kup Silicon Power Armor A15 2.5" SP010TBPHDA15S3K 1 TB
Silicon Power Armor A15 Green - Zewn?trzny dysk - 1TB - Czarny | 517 zł |
Dysk zewnętrzny HDD Silicon Power Armor A15 1TB Czarno-zielony (SP010TBPHD | 525 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Dysk Silicon Power ARMOR A15 1TB 2.5'' USB3.0 AntiSh | 514 zł |
Bezpieczeństwo materiału filmowego jest niezwykle ważnym punktem w pracy fotografów i kamerzystów. Chroniony zewnętrzny dysk twardy znanego na całym świecie producenta urządzeń pamięci - tajwańskiej firmy Silicon Power pomoże pozbyć się obaw o integralność plików.
Odporność na uderzenia
Winchester jest ubrana w ochronny gumowany „kombinezon”, który chroni wewnętrzne „wypełnienie” modelu przed awarią w przypadku narażenia na uderzenia o ciało. Silicon Power Armor A15 został certyfikowany zgodnie z amerykańską normą wojskową MIL-STD-810F, która wskazuje na jego odporność na uszkodzenia w przypadku upadku z wysokości około 1,22 m. okazy ptactwa wodnego (np. Silicon Power Armor A80).
Utworzyć kopię zapasową
Maksymalne bezpieczeństwo danych w pamięci dysku twardego uzyskuje się dzięki zastosowaniu funkcji kopii zapasowej - po naciśnięciu jednego przycisku na obudowie, ważne informacje użytkownika są kopiowane do z góry określonego folderu. Funkcja ta będzie niezwykle przydatna dla tych, którzy planują wykorzystać urządzenie jako zapasowy magazyn zdjęć, dokumentów lub ulubionej muzyki.
Charakterystyka prędkości
Gdy dysk zewnętrzny jest podłączony do komputera, wskaźnik aktywności zaświeci się w ramce wspomnianego przycisku tworzenia kopii zapasowej. Świeci na niebiesko przy korzystaniu z interfejsu USB 2.0 i na czerwono przy podłączeniu przez gniazdo USB 3.0. Jak podaje producent, szybkość wymiany danych w tym drugim przypadku wynosi do 5 Gb/s, ale w rzeczywistości oscyluje w okolicach 100 MB/s, co dotyczy zarówno odczytu, jak i zapisu plików. Jednak wszystko inne przewyższa szalę na korzyść Silicon Power Armor A15 i stawia go w świetle preferowanej opcji dla każdego, kto jest zainteresowany niezawodnym bezpieczeństwem informacji.