Dysk twardy Silicon Power Armor A60 2.5" SP050TBPHDA60S3K 5 TB
Wideo 15Zdjęcia 4 |
Silicon Power Armor A60 2.5" SP050TBPHDA60S3K 5 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silicon Power Armor A60 2.5" SP050TBPHDA60S3K 5 TB
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Silicon Power Armor A60 5TB USB 3.0 Czarny | 669 zł |
Dysk twardy zewnętrzny SILICON POWER Armor A60 5 TB SP050TBPHDA60S3K | 739 zł |
Silicon Power Dysk zewnętrzny HDD Silicon Power Armor A60 (5TB; 2.5"; USB | 727 zł |
Dysk zewnętrzny HDD Silicon Power Armor A60 5TB Czarno-zielony (SP050TBPHD | 642 zł |
Dysk zewnętrzny SILICON POWER Armor A60, 5 TB, USB 3.0 | 683 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Silicon Power Armor A60 2.5" SP050TBPHDA60S3K
Ceny na Silicon Power Armor A60 2.5" SP050TBPHDA60S3K |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Armor A60 2.5" SP500GBPHDA60S3K 500 GB | od 339 zł | 15 oferty | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP010TBPHDA60S3K 1 TB | od 259 zł | 2 oferty | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP020TBPHDA60S3K 2 TB | od 240 zł | 27 oferty | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP040TBPHDA60S3K 4 TB | od 520 zł | 24 oferty | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP050TBPHDA60S3K 5 TB | od 642 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →