Dysk twardy Silicon Power Armor A60 2.5" SP500GBPHDA60S3K 500 GB
Wideo 15Zdjęcia 4 |
Silicon Power Armor A60 2.5" SP500GBPHDA60S3K 500 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silicon Power Armor A60 2.5" SP500GBPHDA60S3K 500 GB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk SILICON POWER Armor A60 2TB HDD | 349 zł |
Silicon Power Armor A60 2TB USB 3.2 Czarny | 349 zł |
Dysk zewnętrzny HDD Silicon Power Armor A60 (2TB; 2.5"; USB 3.2; 5400 obr/ | 407 zł |
Dysk SILICON POWER Armor A60 2TB HDD SP020TBPHDA60S3A | 359 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Silicon Power Armor A60 2.5" SP500GBPHDA60S3K
Ceny na Silicon Power Armor A60 2.5" SP500GBPHDA60S3K |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Armor A60 2.5" SP500GBPHDA60S3K 500 GB | od 339 zł | 15 oferty | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP010TBPHDA60S3K 1 TB | od 259 zł | 2 oferty | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP020TBPHDA60S3K 2 TB | od 240 zł | 27 oferty | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP040TBPHDA60S3K 4 TB | od 520 zł | 24 oferty | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP050TBPHDA60S3K 5 TB | od 642 zł | 16 oferty |
Polecamy