Dysk twardy Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53177 2 TB
Wideo 9Zdjęcia 5 |
Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53177 2 TB 1 TB2 TB |
|
Elegancki, lekki i kompaktowy zewnętrzny dysk twardy z serii 2,5-calowych dysków twardych Store n Go firmy Verbatim z 2016 r. Ta rodzina obejmuje dwa modele (1 i 2 TB), które są oferowane w dwóch różnych opcjach kolorystycznych. Ten dysk twardy ma pojemność 2 TB oraz umiarkowaną prędkość obrotową płyt magnetycznych (5400 obr./min.) Cechuje się prostą i praktyczną konstrukcją plastikowej obudowy, skromnymi wymiarami, niskim zużyciem energii oraz obecnością zielonego przycisku czas bezczynności Czas zatrzymania można ustawić od 10 do 120 minut (w krokach co 10 minut) lub kliknij dwukrotnie zielony przycisk, aby natychmiast zatrzymać obrót.
Ta troska o wydajność energetyczną jest szczególnie ważna w przypadku korzystania z komputerów przenośnych zasilanych bateryjnie. n Go 3.0 2,5" 53177 pomaga szybko zwolnić miejsce na Twój dysk SSD/HDD Obsługiwany na komputerze osobistym lub laptopie z systemem operacyjnym Windows lub macOS (wymagane jest formatowanie w HFS+). Stanie się przydatnym towarzyszem dla użytkowników, którzy potrzebują lokalnego dostępu do znacznych ilości danych dotyczących podróży służbowych, podróży lub podróży.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Kup Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53177 2 TB
Wszystkie ceny 20 →Verbatim Store'n'Go Portable Black - Zewn?trzny dysk - 2TB - Czarny | 354 zł |
Dysk VERBATIM Store n Go 2TB HDD Czarny | 480 zł |
Dysk zewnętrzny HDD Verbatim Store 'n' Go 2TB Czarny (53177) | 389 zł |
Modyfikacje Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53177
Ceny na Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53177 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53023 1 TB | od 219 zł | 21 oferta | ||
Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53177 2 TB | od 331 zł | 22 oferty |