Dysk twardy WD Passport Portable WDBYVG0020BBK 2 TB
Wideo 14Zdjęcia 15 |
WD WDBYVG0020BBK |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Kup WD Passport Portable WDBYVG0020BBK 2 TB
Wszystkie ceny 48 →WD Dysk zewnętrzny WD My Passport 2TB Czerwony WDBYVG0020BRD-WESN | 329 zł |
WD My Passport - Zewn?trzny dysk - 2TB - Czarny | 358 zł |
WD My Passport 2TB czerwony HD-EX-WD-0028 | 379 zł |
Dysk WD My Passport 2TB HDD Niebieski | 329 zł |
WD My Passport 2TB Blue Worldwide WDBYVG0020BBL-WESN | 329 zł |
Pokaż swój paszport
W ramach linii Passport Western Digital produkuje ciekawe dyski zewnętrzne, które pokusi się o miano „designerskich”. Znakiem rozpoznawczym tych dysków twardych jest podzielony na dwie części panel przedni, z których jedna połowa jest równa i gładka, a druga to kanciasty wzór falisty. Tylko jeśli modele My Passport mają podział poziomy, przenośny Passport ma ukośną linię podziału. Ponadto oba modele łączy bogactwo kolorów: oprócz zwykłego czarnego koloru, napęd można kupić w pomarańczowych, czerwonych i niebieskich obudowach.
Urządzenie do "modów"
Pozostała część WD Passport Portable potwierdza status urządzenia dla „modów”. Jest to jeden z najlżejszych, najcieńszych i najbardziej kompaktowych zewnętrznych dysków twardych o pojemności 2 GB na rynku. Jego waga to zaledwie 120 gramów, taki okruch nie obciąży torby ani plecaka. Pokrycie soft-touch nie zbiera odcisków, dzięki czemu dysk zawsze wygląda, jakby został wyjęty z pudełka. Jednocześnie nie jest obciążony funkcjami, takimi jak przyciski tworzenia kopii zapasowych, takie jak Transcend StoreJet 25M3 lub automatyczne wyłączanie, takie jak Verbatim Store n Go.
Oprogramowanie marki WD Discovery
Wszystkie dodatkowe funkcje obejmują zastrzeżony pakiet oprogramowania WD Discovery, który można pobrać z oficjalnej strony internetowej. A potem możesz już wędrować: włączyć automatyczne tworzenie kopii zapasowych, skonfigurować sprzętowe szyfrowanie danych ukrytych na dysku, przeskanować dysk pod kątem działania, a nawet połączyć kilka magazynów w chmurze z WD Passport Portable, łącząc je w jeden wirtualny dysk. Nie jest to jednak konieczne, możesz go po prostu wykorzystać jako piękny i niezwykle pojemny pendrive.
Modyfikacje WD Passport Portable WDBYVG0020BBK
Ceny na WD Passport Portable WDBYVG0020BBK |
---|---|---|---|---|
WD Passport Portable WDBYVG0010BBK 1 TB | od 258 zł | 21 oferta | ||
WD Passport Portable WDBYVG0020BBK 2 TB | od 329 zł | 51 oferta | ||
WD Passport Portable WDBPKJ0040BBK 4 TB | od 489 zł | 42 oferty | ||
WD Passport Portable WDBPKJ0050BBK 5 TB | od 569 zł | 14 oferty |