Dysk twardy Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB520EK3AA 2 TB
Zdjęcia 8 |
Toshiba HDTB520EK3AA |
|
Linia wysokiej klasy zewnętrznych dysków twardych firmy Toshiba, dostosowana przede wszystkim do technologii Apple i systemu operacyjnego MacOS. Nie pozbawia to jednak w żaden sposób możliwości korzystania z nich w tandemie ze sprzętem innych producentów. Podobnie jak wszyscy przedstawiciele linii Toshiba Canvio, urządzenie jest pozycjonowane jako obszerny, umiarkowanie szybki i wysokiej jakości dysk zewnętrzny dla projektantów, fotografów, artystów, animatorów, twórców gier, modelarzy i innych pracowników branży kreatywnej, którzy potrzebują pojemnego dysku zewnętrznego.
Najmłodszy model z tej serii jest wyposażony w pamięć 1 TB, w sprzedaży dostępne są również opcje 2 i 4 TB. Wszystkie Toshiba Canvio Basics 2022 są dostępne w stylowej i mechanicznej czarnej obudowie, która wizualnie pasuje do większości nowoczesnych komputerów PC i laptopów z systemem Windows lub MacOS. Łączy się z komputerem lub laptopem przez interfejs USB 3.2 Gen 1 i jest wstecznie kompatybilny z wcześniejszymi wersjami protokołu USB.
Pojemność od 1 do 4 TB pozwala na przechowywanie dużej ilości danych, muzyki, filmów i zdjęć. Kompaktowy rozmiar i skromny pobór mocy Toshiba Canvio Basics 2022 jest niezwykle ważny dla osób, które planują używać dysku z laptopem. Pakiet zawiera oprogramowanie do szybkiego i łatwego tworzenia kopii zapasowych jednym kliknięciem, tworzenia kopii lustrzanych lub tworzenia kopii zapasowych zgodnie z ustalonym harmonogramem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Kup Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB520EK3AA 2 TB
Wszystkie ceny 27 →Toshiba CANVIO BASICS 2To noirCANVIO BASICS 2To noir HDTB520EK3AA | 322 zł |
TOSHIBA Dysk zewnętrzny TOSHIBA Canvio Basics 2022 2TB Czarny HDTB520EK3AA | 309 zł |
Toshiba Canvio Basics - Zewn?trzny dysk - 2TB - Czarny | 340 zł |
Toshiba Dysk twardy Canvio Basics 2.5 2TB USB 3.0 2022 czarny DHTBAZBT20CB | 314 zł |
Toshiba Canvio Basics 2TB czarny HD-EX-TOS-0030 | 319 zł |
Modyfikacje Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB520EK3AA
Ceny na Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB520EK3AA |
---|---|---|---|---|
Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB510EK3AA 1 TB | od 229 zł | 20 oferty | ||
Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB520EK3AA 2 TB | od 306 zł | 27 oferty | ||
Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB540EK3CA 4 TB | od 458 zł | 24 oferty |