Dysk twardy Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB410EK3AA 1 TB
Wideo 9Zdjęcia 8 |
Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB410EK3AA 1 TB |
|
Stosunkowo niedrogi zewnętrzny dysk twardy o rozmiarze 2,5 cala z linii niedrogich przenośnych dysków twardych Toshiba Canvio z 2018 roku, składającej się z czterech modeli o pojemności od 500 GB do 4 TB. Jest pozycjonowany jako produkt z podstawowej półki cenowej, ukierunkowany na rozwiązanie zadań tworzenia kopii zapasowych, przesyłania i długoterminowego przechowywania danych użytkowników.
Nominalna pojemność urządzenia (1 TB) jest wystarczająca do przechowywania dużej liczby dokumentów biurowych, plików różnych projektów roboczych, treści multimedialnych oraz kopii zapasowych poszczególnych folderów, partycji (w tym systemowych) czy baz danych. Charakteryzuje się praktycznym i stylowym wyglądem zewnętrznym matowej obudowy, skromnymi wymiarami i niskim zużyciem energii, co pozwala na łatwe podłączenie do komputerów mobilnych.
Dysk twardy Toshiba Canvio Basics New 2,5″ HDTB410EK3AA jest podłączany do stacji roboczych, komputerów osobistych, komputerów All-In-One i nettopów za pomocą interfejsu USB 3.2 Gen1. Przepustowość takiego łącza to 5 Gb/s, co w zupełności wystarczy do szybkiego przesyłania danych użytkownika. Ważną zaletą tego interfejsu jest jego 100% wsteczna kompatybilność z poprzednim standardem USB 2.0. Aby zapewnić kompatybilność z systemem Windows, dysk jest sformatowany w systemie plików NTFS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Kup Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB410EK3AA 1 TB
Dysk zewnętrzny HDD Toshiba Canvio Basics 1TB Czarny (HDTB410EK3AA) | 280 zł |
Dysk zewnętrzny TOSHIBA Canvio Basics, 1 TB, USB 3.0 | 280 zł |
Toshiba Canvio Basics Usb 3.0 1tb External Hdd Hard Drive Czarny HDTB510EK | 218 zł |
Modyfikacje Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB410EK3AA
Ceny na Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB410EK3AA |
---|---|---|---|---|
Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB410EK3AA 1 TB | od 218 zł | 4 oferty | ||
Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB420EK3AA 2 TB | od 270 zł | 6 oferty | ||
Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB440EK3CA 4 TB | od 480 zł | 2 oferty |