Dysk twardy Toshiba Canvio Gaming HDTX110EK3AA 1 TB
Wideo 6Zdjęcia 4 |
Toshiba HDTX110EK3AA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toshiba Canvio Gaming HDTX110EK3AA 1 TB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toshiba Canvio Gaming 1TB czarny HD-EX-TOS-0015 | 268 zł |
Dysk TOSHIBA Canvio Gaming 1TB HDD | 268 zł |
Dysk TOSHIBA Canvio Gaming 1TB HDD HDTX110EK3AA | 268 zł |
Dysk zewnętrzny HDD Toshiba Canvio Gaming 1TB Czarny (HDTX110EK3AA) | 268 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Toshiba Canvio Gaming HDTX110EK3AA
Ceny na Toshiba Canvio Gaming HDTX110EK3AA |
---|---|---|---|---|
Toshiba Canvio Gaming HDTX110EK3AA 1 TB | od 268 zł | 13 oferty | ||
Toshiba Canvio Gaming HDTX120EK3AA 2 TB | od 348 zł | 17 oferty | ||
Toshiba Canvio Gaming HDTX140EK3CA 4 TB | od 507 zł | 22 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →