Жорсткий диск Toshiba Canvio Flex HDTX110ESCAA 1 ТБ
Відео 7Фото 4 |
Toshiba HDTX110ESCAA |
|
В комплекті 2 кабелю: USB Type-C to micro-USB і USB Type-A to micro-USB
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba Canvio Flex HDTX110ESCAA 1 ТБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Toshiba Canvio Flex - Zewn?trzny dysk - 1TB - Srebrny | 288 zł |
Toshiba Canvio Flex 1TB srebrny HD-EX-TOS-0016 | 277 zł |
Dysk zewnętrzny HDD Toshiba Canvio Flex 1TB Srebrny (HDTX110ESCAA) | 275 zł |
Toshiba Canvio Flex 1TB USB 3.2 Srebrny | 269 zł |
Dysk zewnętrzny TOSHIBA Canvio Flex, 1TB, USB 3.2 Gen. 1, Srebrny | 286 zł |
Toshiba Canvio Flex 1TB USB 3.2 Srebrny | 269 zł |
Toshiba Canvio Flex Ext 1tb External Hdd Posrebrzany HDTX110ESCAA | 320 zł |
Відеоогляди
Модификації Toshiba Canvio Flex HDTX110ESCAA
Ціни на Toshiba Canvio Flex HDTX110ESCAA |
---|---|---|---|---|
Toshiba Canvio Flex HDTX110ESCAA 1 ТБ | від 269 zł | 8 пропозицій | ||
Toshiba Canvio Flex HDTX120ESCAA 2 ТБ | від 339 zł | 8 пропозицій | ||
Toshiba Canvio Flex HDTX140ESCCA 4 ТБ HDTX140ESCCA | від 498 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →