Dysk twardy Toshiba Canvio Flex HDTX110ESCAA 1 TB
Wideo 7Zdjęcia 4 |
Toshiba HDTX110ESCAA |
|
Zawiera 2 kable: USB Type-C do micro-USB i USB Type-A do micro-USB
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toshiba Canvio Flex HDTX110ESCAA 1 TB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toshiba Canvio Flex - Zewn?trzny dysk - 1TB - Srebrny | 288 zł |
Toshiba Canvio Flex 1TB srebrny HD-EX-TOS-0016 | 277 zł |
Dysk zewnętrzny HDD Toshiba Canvio Flex 1TB Srebrny (HDTX110ESCAA) | 275 zł |
Toshiba Canvio Flex 1TB USB 3.2 Srebrny | 269 zł |
Dysk zewnętrzny TOSHIBA Canvio Flex, 1TB, USB 3.2 Gen. 1, Srebrny | 286 zł |
Toshiba Canvio Flex 1TB USB 3.2 Srebrny | 269 zł |
Toshiba Canvio Flex Ext 1tb External Hdd Posrebrzany HDTX110ESCAA | 320 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Toshiba Canvio Flex HDTX110ESCAA
Ceny na Toshiba Canvio Flex HDTX110ESCAA |
---|---|---|---|---|
Toshiba Canvio Flex HDTX110ESCAA 1 TB | od 269 zł | 8 oferty | ||
Toshiba Canvio Flex HDTX120ESCAA 2 TB | od 339 zł | 8 oferty | ||
Toshiba Canvio Flex HDTX140ESCCA 4 TB HDTX140ESCCA | od 498 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →