Dysk twardy Toshiba MG10 MG10ACA20TE 20 TB 512e
Toshiba MG10 MG10ACA20TE 20 TB 512e |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toshiba MG10 MG10ACA20TE 20 TB 512e
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toshiba HD35 SA3-Raid 20TB MG10ACA20TE /72k/512e | 1 630 zł |
Toshiba MG10 Series - 20TB - Dysk twardy - MG10ACA20TE - SATA-600 - 3.5" | 1 559 zł |
Toshiba MG Series 3.5" 20000 GB SATA dysk twardy MG10ACA20TE | 1 577 zł |
Dysk twardy Toshiba 3.5'' 20 TB SATA MG10ACA20TE | 1 583 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Toshiba Mg10 Series - Hard Drive Enterprise 20 Tb Sa | 1 508 zł |
pokaż 3 oferty
Polecamy