Dysk twardy Seagate SkyHawk AI ST20000VE002 20 TB
Wideo 4 |
Seagate SkyHawk AI ST20000VE002 20 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate SkyHawk AI ST20000VE002 20 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate SkyHawk AI - 20TB - Dysk twardy - ST20000VE002 - SATA-600 - 3.5" | 2 324 zł |
Dysk serwerowy Seagate SkyHawk AI 20TB 3.5'' SATA III (6 Gb/s) (ST20000VE0 | 1 999 zł |
SEAGATE Dysk SkyHawkAI 20TB 3,5 256MB ST20000VE002 | 1 999 zł |
Seagate Skyhawk Ai St20000ve002 3.5´´ 20tb Hard Disk Drive Posrebrzany 3.5 | 2 069 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate SkyHawk AI ST20000VE002
Ceny na Seagate SkyHawk AI ST20000VE002 |
---|---|---|---|---|
Seagate SkyHawk AI ST8000VE001 8 TB ST8000VE001 | od 883 zł | 10 oferty | ||
Seagate SkyHawk AI ST10000VE001 10 TB 234 MB/s | od 1 129 zł | 23 oferty | ||
Seagate SkyHawk AI ST12000VE001 12 TB ST12000VE001 | od 1 379 zł | 6 oferty | ||
Seagate SkyHawk AI ST16000VE002 16 TB 2 mln. h | od 1 619 zł | 4 oferty | ||
Seagate SkyHawk AI ST18000VE002 18 TB | od 2 399 zł | 1 oferta | ||
Seagate SkyHawk AI ST20000VE002 20 TB | od 1 999 zł | 5 oferty | ||
Seagate SkyHawk AI ST24000VE002 24 TB | od 2 687 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →