Dysk twardy Toshiba Canvio Slim 2.5" HDTD320EK3EA 2 TB
Toshiba Canvio Slim 2.5" HDTD320EK3EA 2 TB 1 TB2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toshiba Canvio Slim 2.5" HDTD320EK3EA 2 TB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk zewnętrzny HDD Toshiba Canvio Slim 2TB Srebrny (HDTD320ES3EA) | 402 zł |
Dysk zewnętrzny TOSHIBA Canvio Slim, 2TB, USB 3.2 Gen. 1, Czarny | 351 zł |
Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Slim 2TB czarny | 352 zł |
Toshiba Disco Canvio Slim 2tb External Hdd Czarny HDTD320EK3EA | 451 zł |
Dysk zewnętrzny HDD Toshiba Canvio Slim 2TB Czarny (HDTD320EK3EA) | 336 zł |
Toshiba Disco Canvio Slim 2tb 2.5´´ External Hdd Posrebrzany HDTD320ES3EA | 451 zł |
Modyfikacje Toshiba Canvio Slim 2.5" HDTD320EK3EA
Ceny na Toshiba Canvio Slim 2.5" HDTD320EK3EA |
---|---|---|---|---|
Toshiba Canvio Slim 2.5" HDTD310EK3DA 1 TB | od 309 zł | 9 oferty | ||
Toshiba Canvio Slim 2.5" HDTD320EK3EA 2 TB | od 336 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →