Dysk twardy Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB420EK3AA 2 TB
Wideo 9Zdjęcia 8 |
Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB420EK3AA 2 TB |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Kup Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB420EK3AA 2 TB
Dysk zewnętrzny HDD Toshiba Canvio Basics 2TB Czarny (HDTB420EK3AA) | 363 zł |
Dysk zewnętrzny TOSHIBA Canvio Basics, 2.5', 2 TB, USB 3.0, 5400 obr./min. | 363 zł |
Toshiba Canvio 2TB USB 3.0 | 339 zł |
Prosty i gustowny
Jeśli szukasz prostego zewnętrznego dysku twardego o przyzwoitej pojemności, mając nadzieję, że wydasz jak najmniej, to Canvio Basics New firmy Toshiba jest świetną opcją. Charakteryzuje się dużą liniową prędkością kopiowania i zapisu, wyjątkowo niskim poziomem głośności i wibracji oraz solidną i stylową obudową, która nie boi się lekkich wstrząsów w torbie.
Praktyczne materiały i minimalistyczny design
Obudowa Canvio Basics New jest wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego z minimalną liczbą znaków identyfikacyjnych. Na matowym panelu przednim wita nas tylko małe logo Toshiba i maleńka dioda LED, z tyłu jest to samo szorstkie, antypoślizgowe tworzywo sztuczne z zaokrąglonymi krawędziami bocznymi. Szkoda, że faceci z Toshiby nie wyposażyli go w gumowe nóżki, z czasem krawędzie zaczynają się ścierać, psując wygląd. Ogólnie rzecz biorąc, dysk twardy wygląda minimalistycznie i powściągliwie, ale wcale nie nudno. Co równie ważne, jest solidnie wykonany - jak czołg.
Prędkość ponad wszystko
Wewnątrz obudowy ochronnej znajduje się dysk twardy do laptopa własnej produkcji o pojemności 2 TB. Fajnie, że w testach dysku liczby były dość wysokie: w benchmarku Crystaldiskmark prędkość odczytu sekwencyjnego wyniosła 142 MB/s, a prędkość zapisu — 136 MB/s. Biorąc pod uwagę przystępną cenę, są to doskonałe wskaźniki prędkości. Jednak ta przyjemność ma swój koszt: w pakiecie z Canvio Basics New nie ma żadnych dodatkowych narzędzi ułatwiających tworzenie kopii zapasowych i innych przyjemności. W przeciwieństwie do innych producentów, specjaliści z Toshiby zachowali je na droższe modele, takie jak Canvio Alu.
Modyfikacje Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB420EK3AA
Ceny na Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB420EK3AA |
---|---|---|---|---|
Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB410EK3AA 1 TB | od 218 zł | 3 oferty | ||
Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB420EK3AA 2 TB | od 339 zł | 4 oferty | ||
Toshiba Canvio Basics New 2.5" HDTB440EK3CA 4 TB | od 1 013 zł | 1 oferta |