Dysk twardy Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB510EK3AA 1 TB
Zdjęcia 8 |
Toshiba HDTB510EK3AA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB510EK3AA 1 TB
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TOSHIBA Dysk zewnętrzny TOSHIBA Canvio Basics 2022 1TB Czarny HDTB510EK3AA | 239 zł |
Toshiba Canvio Basics - Zewn?trzny dysk - 1TB - Czarny | 263 zł |
Toshiba Dysk twardy Canvio Basics 2.5 1TB USB 3.0 2022 czarny DHTBAZBT10CB | 250 zł |
Toshiba Canvio Basics 1TB czarny HD-EX-TOS-0025 | 249 zł |
Dysk TOSHIBA Canvio Basics 1TB HDD | 229 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB510EK3AA
Ceny na Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB510EK3AA |
---|---|---|---|---|
Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB510EK3AA 1 TB | od 229 zł | 20 oferty | ||
Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB520EK3AA 2 TB | od 306 zł | 27 oferty | ||
Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB540EK3CA 4 TB | od 458 zł | 24 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →