Жорсткий диск Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53177 2 ТБ
Відео 9Фото 5 |
Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53177 2 ТБ 1 ТБ2 ТБ |
|
Елегантний, легкий і компактний зовнішній жорсткий диск з лінійки мобільних 2.5" HDD-накопичувачів Verbatim Store n Go зразка 2016 року. Це сімейство включає дві моделі (1 і 2 ТБ), які пропонуються у двох різних варіантах колірних рішень. Цей жорсткий диск має об'єм 2 ТБ і помірну швидкість обертання магнітних пластин (5400 об/хв). час простою Можна задати час зупинки від 10 до 120 хв (з кроком 10 хв) або двічі натиснути на Green Button для негайного припинення обертання. n Go 3.0 2.5" 53177 допоможе швидко звільнити місце на SSD/HDD-нак опитель персонального комп'ютера або ноутбука, що працює під керуванням операційної системи Windows або macOS (потрібно форматування в HFS +). Чи стане корисним супутником для користувачів, яким необхідний локальний доступ до значних обсягів даних у відрядженнях, поїздках чи подорожах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Купити Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53177 2 ТБ
Усі ціни 20 →Verbatim Store'n'Go Portable Black - Zewn?trzny dysk - 2TB - Czarny | 354 zł |
Dysk VERBATIM Store n Go 2TB HDD Czarny | 480 zł |
Dysk zewnętrzny HDD Verbatim Store 'n' Go 2TB Czarny (53177) | 389 zł |
Модификації Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53177
Ціни на Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53177 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53023 1 ТБ | від 219 zł | 21 пропозиція | ||
Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53177 2 ТБ | від 331 zł | 22 пропозиції |