Жорсткий диск Verbatim Store n Go Style 53194 1 ТБ
Фото 29 |
Verbatim Store n Go Style 53194 1 ТБ |
|
За допомогою утиліти Green Button від Verbatim можна встановити час відключення жорсткого диска, поки до нього знову не звернуться. В комплекті кабель USB 3.0 - USB type B
Підтримка операційних систем Windows 2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS Х 10.1 та вище, Linux kernel 2.6 і вище. Але при використанні Mac OS, ПЗ Nero BackItUp автоматично зберігає файли не працює.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Store n Go Style 53194 1 ТБ
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Verbatim 947966 - pamięć USB 1 TB niebieska 53200 | 325 zł |
Verbatim Store 'n' Go Portable - Black - Zewn?trzny dysk - 1TB - Czarny | 285 zł |
Verbatim Store 'n' Go 1TB HD-EX-VER-054 | 281 zł |
Dysk VERBATIM Store N Go 1TB Czarny | 281 zł |
Dysk VERBATIM Store N Go 1TB Czarny | 281 zł |
ще 17 пропозицій
Модификації Verbatim Store n Go Style 53194
Ціни на Verbatim Store n Go Style 53194 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go Style 53194 1 ТБ | від 258 zł | 23 пропозиції | ||
Verbatim Store n Go Style 53195 2 ТБ | від 319 zł | 15 пропозицій | ||
Verbatim Store n Go Style 53223 4 ТБ | від 538 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →