Dysk twardy Verbatim Store n Go Style 53194 1 TB
Zdjęcia 29 |
Verbatim Store n Go Style 53194 1 TB |
|
Dzięki narzędziu Verbatim Green Button możesz ustawić czas odłączenia dysku twardego do ponownego uzyskania do niego dostępu. Zawiera kabel USB 3.0 na USB typu B.
Obsługuje Windows 2000 / XP / Vista / 7/8/10, Mac OS X 10.1 i nowsze, jądro Linux 2.6 i nowsze systemy operacyjne. Jednak w przypadku systemu Mac OS oprogramowanie Nero BackItUp, które automatycznie zapisuje pliki, nie działa.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Store n Go Style 53194 1 TB
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim 947966 - pamięć USB 1 TB niebieska 53200 | 325 zł |
Verbatim Store 'n' Go Portable - Black - Zewn?trzny dysk - 1TB - Czarny | 285 zł |
Verbatim Store 'n' Go 1TB HD-EX-VER-054 | 281 zł |
Dysk zewnętrzny HDD Verbatim Store 'n' Go 1TB Niebieski (53200) | 293 zł |
Zewnętrzny dysk twardy Verbatim Store 'n' Go GEN2 1TB (53203) Czerwony | 294 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje Verbatim Store n Go Style 53194
Ceny na Verbatim Store n Go Style 53194 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go Style 53194 1 TB | od 258 zł | 20 oferty | ||
Verbatim Store n Go Style 53195 2 TB | od 319 zł | 12 oferty | ||
Verbatim Store n Go Style 53223 4 TB | od 538 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →