Dysk twardy Verbatim Store ‘n’ Go Mini 53237 1 TB
Zdjęcia 14 |
Verbatim 53237 512 GB1 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Store ‘n’ Go Mini 53237 1 TB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim Store n Go Mini SSD USB 32 Gen 1-1 TB wytrzymały zewnętrzny dysk | 299 zł |
Dysk VERBATIM Store n Go Mini 1TB SSD | 400 zł |
Dysk VERBATIM Store n Go Mini 1TB SSD 53237 | 394 zł |
zewnętrzny dysk SSD Verbatim Secure 'n' Go Mini 1TB (53237) Czarny | 363 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Verbatim Store ‘n’ Go Mini 53237
Ceny na Verbatim Store ‘n’ Go Mini 53237 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store ‘n’ Go Mini 53236 512 GB | od 204 zł | 10 oferty | ||
Verbatim Store ‘n’ Go Mini 53237 1 TB | od 298 zł | 9 oferty |
Polecamy