Dysk twardy Seagate Expansion STKM STKM1000400 1 TB
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Seagate STKM1000400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate Expansion STKM STKM1000400 1 TB
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEAGATE Dysk zewnętrzny HDD SEAGATE Expansion 1TB STKM1000400 Czarny | 229 zł |
Seagate Expansion - Zewn?trzny dysk - 1TB - Czarny | 269 zł |
Seagate Dysk zewnętrzny Expansion 1TB 2,5 STKM1000400 czarny DHSGTZBT10STK | 260 zł |
Seagate Expansion Portable 1TB czarny HD-EX-SEA-0096 | 249 zł |
Dysk SEAGATE Expansion Portable 1TB HDD | 225 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate Expansion STKM STKM1000400
Ceny na Seagate Expansion STKM STKM1000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Expansion STKM STKM1000400 1 TB | od 216 zł | 22 oferty | ||
Seagate Expansion STKM STKM2000400 2 TB | od 315 zł | 24 oferty | ||
Seagate Expansion STKM STKM4000400 4 TB | od 489 zł | 22 oferty | ||
Seagate Expansion STKM STKM5000400 5 TB | od 539 zł | 23 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →