Dysk twardy Seagate Expansion STKM STKM4000400 4 TB
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Seagate STKM4000400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate Expansion STKM STKM4000400 4 TB
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEAGATE Dysk HDD SEAGATE Expansion 4TB STKM4000400 Czarny | 499 zł |
Seagate Dysk zewnętrzny Expansion 4TB 2,5 STKM4000400 czarny DHSGTZBT40STK | 524 zł |
Seagate Expansion Portable 4TB czarny HD-EX-SEA-0098 | 489 zł |
Dysk SEAGATE Expansion Portable 4TB HDD | 510 zł |
SEAGATE Expansion 4TB 2,5'' STKM4000400 STKM4000400 | 506 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate Expansion STKM STKM4000400
Ceny na Seagate Expansion STKM STKM4000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Expansion STKM STKM1000400 1 TB | od 216 zł | 22 oferty | ||
Seagate Expansion STKM STKM2000400 2 TB | od 315 zł | 24 oferty | ||
Seagate Expansion STKM STKM4000400 4 TB | od 489 zł | 22 oferty | ||
Seagate Expansion STKM STKM5000400 5 TB | od 539 zł | 22 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →