Жорсткий диск Seagate Expansion STKM STKM4000400 4 ТБ
Відео 1Фото 4 |
Seagate STKM4000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Expansion STKM STKM4000400 4 ТБ
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SEAGATE Dysk HDD SEAGATE Expansion 4TB STKM4000400 Czarny | 499 zł |
Seagate Dysk zewnętrzny Expansion 4TB 2,5 STKM4000400 czarny DHSGTZBT40STK | 524 zł |
Seagate Expansion Portable 4TB czarny HD-EX-SEA-0098 | 489 zł |
Dysk SEAGATE Expansion Portable 4TB HDD | 510 zł |
SEAGATE Expansion 4TB 2,5'' STKM4000400 STKM4000400 | 506 zł |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate Expansion STKM STKM4000400
Ціни на Seagate Expansion STKM STKM4000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Expansion STKM STKM1000400 1 ТБ | від 216 zł | 22 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKM STKM2000400 2 ТБ | від 315 zł | 24 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKM STKM4000400 4 ТБ | від 489 zł | 22 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKM STKM5000400 5 ТБ | від 539 zł | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →