Dysk twardy WD Passport Portable WDBPKJ0040BBK 4 TB
Wideo 14Zdjęcia 15 |
WD WDBPKJ0040BBK |
|
Pojemny przenośny dysk zewnętrzny o kompaktowej obudowie 2,5 ″ z rodziny przenośnych dysków HDD WD Passport Portable, która obejmuje cztery modele o pojemności od 1 GB do 5 TB. Oprócz imponującej pojemności standardowej, oferuje elegancki wygląd zewnętrzny z trzema opcjami kolorystycznymi wykończenia obudowy, kompaktowe wymiary i niewielką wagę. Na uwagę zasługuje również niski pobór mocy, co jest istotne przy stabilnej pracy z laptopami i ultrabookami.
Pojemność 4 TB wystarcza na pliki dużych projektów roboczych, imponujące ilości treści multimedialnych o wysokiej i ultra wysokiej rozdzielczości, a także duże kopie zapasowe (w tym kopie partycji systemowych i baz danych). Przenośny dysk twardy WD Passport WDBPKJ0040BBK-WESN jest podłączony za pomocą popularnego szybkiego interfejsu USB 3.2 Gen1, którego przepustowość (5 Gb/s) jest wystarczająca do szybkiego przesyłania dużych ilości informacji.
Oprócz dużej szybkości warto zwrócić uwagę na pełną wsteczną kompatybilność z poprzednim standardem USB 2.0. Dysk jest sformatowany w systemie plików NTFS i jest gotowy do pełnej pracy w systemie Windows. Dzięki wygodnej konstrukcji 11 mm i dużej pojemności ten przenośny dysk twardy jest idealnym towarzyszem dla tych, którzy chcą mieć pod ręką ważne pliki podczas podróży, wycieczek lub wyjazdów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Kup WD Passport Portable WDBPKJ0040BBK 4 TB
Wszystkie ceny 44 →WD Dysk zewnętrzny WD My Passport 4TB Czerwony WDBPKJ0040BRD-WESN | 489 zł |
WD My Passport - Zewn?trzny dysk - 4TB - Niebieski | 523 zł |
WD My Passport 4TB czarny HD-EX-WD-0022 | 562 zł |
Dysk WD My Passport 4TB HDD Czarny | 499 zł |
WD My Passport 4TB Blue Worldwide WDBPKJ0040BBL-WESN | 499 zł |
Paleta kolorów
WD My Passport to seria kompaktowych zewnętrznych dysków twardych o pojemności 1, 2, 4 lub 5 terabajtów z interfejsem USB 3.2 Gen 1. Do wyboru są trzy kolory obudowy: szkarłatna czerwień, błękit nieba i elegancka czerń. Port USB jest wlutowany bezpośrednio do wewnętrznego 2,5-calowego dysku twardego, co pozwoliło maksymalnie zminimalizować rozmiar dysku.
Dla Windows i macOS
Sekwencyjna prędkość odczytu i zapisu jest taka sama - 150 MB / s, co jest limitem dla 2,5-calowego dysku twardego. Łączy się z komputerami stacjonarnymi za pomocą kabla USB typu A, podczas gdy laptopy mogą wymagać adaptera do typu C. A do Apple MacBook, musisz zainstalować sterownik NTFS dla macOS, co można zrobić za pomocą zastrzeżonej aplikacji WD.
Informacje pod zamkiem i kluczem
Z jego pomocą proponuje się ustawienie automatycznego tworzenia kopii zapasowych ważnych plików z komputera na dysk zewnętrzny. A następnie zaszyfruj zawartość dysku za pomocą ultra-bezpiecznego algorytmu AES-256. Dostęp do plików będzie możliwy dopiero po podaniu hasła. Jeśli prędkość zapisu jest dla Ciebie ważniejsza niż objętość, przyjrzyj się bliżej zewnętrznemu dyskowi SSD - SanDisk Extreme Portable V2.
Modyfikacje WD Passport Portable WDBPKJ0040BBK
Ceny na WD Passport Portable WDBPKJ0040BBK |
---|---|---|---|---|
WD Passport Portable WDBYVG0010BBK 1 TB | od 258 zł | 20 oferty | ||
WD Passport Portable WDBYVG0020BBK 2 TB | od 329 zł | 51 oferta | ||
WD Passport Portable WDBPKJ0040BBK 4 TB | od 489 zł | 47 oferty | ||
WD Passport Portable WDBPKJ0050BBK 5 TB | od 569 zł | 14 oferty |