Dysk twardy WD My Passport Ultra for Mac WDBPMV0040BSL 4 TB
Wideo 3Zdjęcia 7 |
WD My Passport Ultra for Mac WDBPMV0040BSL 4 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD My Passport Ultra for Mac WDBPMV0040BSL 4 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD 4TB My Passport Ultra for Mac - WDBPMV0040BSL-WESN, Hard Drive WDBPMV00 | 716 zł |
Zewnętrzny dysk twardy Western Digital My Passport Ultra pro Mac, 4TB (WDB | 719 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! western digital Dysk zewnętrzny WD My Passport Ultra | 715 zł |
Western Digital Mypassport Ultra Mac Usb 3.0 2.5´´ 4 External Hdd Posrebrz | 799 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje WD My Passport Ultra for Mac WDBPMV0040BSL
Ceny na WD My Passport Ultra for Mac WDBPMV0040BSL |
---|---|---|---|---|
WD My Passport Ultra for Mac WDBKYJ0020BSL 2 TB | od 492 zł | 2 oferty | ||
WD My Passport Ultra for Mac WDBPMV0040BSL 4 TB | od 715 zł | 4 oferty | ||
WD My Passport Ultra for Mac WDBPMV0050BSL 5 TB | od 761 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →