Dysk twardy WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD2003FZEX 2 TB
Wideo 3Zdjęcia 2 |
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD2003FZEX 2 TB |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Kup WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD2003FZEX 2 TB
Wszystkie ceny 20 →WD Black 2TB HD-35-WD-342 | 719 zł |
Dysk WD Black 2TB 3.5" SATA III HDD | 669 zł |
Dysk twardy WD WD Black 2 TB 3.5" WD2003FZEX | 801 zł |
Dysk WD Black 2TB 3.5" SATA III HDD | 669 zł |
WD Black WD2003FZEX 2TB 3,5" | 669 zł |
Klasa premium
Linia Caviar Black jest przeznaczona przede wszystkim dla zapalonych graczy, streamerów i każdego, kto pracuje z treściami multimedialnymi. To jeden z najszybszych dysków twardych na rynku (średnia prędkość 200 MB/s), a nawet z pięcioletnią gwarancją (w porównaniu ze standardową dwuletnią). To prawda, że poziom hałasu i stosunek wydanych dolarów w zamian za gigabajty pamięci nie są tutaj najlepsze. Ale wszystko to jest uzasadnione paczką dodatkowych bułek.
Dwurdzeniowy procesor i dynamiczna pamięć podręczna
Na przykład, w przeciwieństwie do serii WD Blue i Green, rodzina dysków twardych WD Black jest wyposażona w dwa procesory i obsługuje technologie StableTrac i NoTouch. Dzięki temu wał silnika jest zamocowany na obu końcach, co pozwala zredukować wpływ drgań zewnętrznych i ustabilizować obrót płytek. Drugi odpowiada za zmniejszenie zużycia głowic i dysków, a także za bardziej niezawodną ochronę napędów podczas ich transportu dzięki temu, że głowica nie styka się z powierzchnią płyty. Otóż dwurdzeniowy procesor wraz z mechaniką dynamicznego buforowania pozwala na szybsze włączanie się dysku, szybsze uruchamianie niezbędnych zadań i działanie z macierzami małych plików.
Łatwy do przenoszenia
Jako bonus, WD Caviar Black zawiera bezpłatne narzędzie Acronis True Image WD Edition, które umożliwia klonowanie dysków, a także tworzenie kopii zapasowych systemu operacyjnego, niektórych niezbędnych aplikacji, ustawień lub określonych folderów. Ponadto, jeśli w systemie jest zainstalowany nowy dysk twardy, to narzędzie umożliwia przeniesienie systemu i wszystkich jego danych do niego za pomocą zaledwie kilku kliknięć.
Modyfikacje WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD2003FZEX
Ceny na WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD2003FZEX |
---|---|---|---|---|
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD1003FZEX 1 TB | od 384 zł | 6 oferty | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD2003FZEX 2 TB | od 587 zł | 20 oferty | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD4005FZBX 4 TB | od 993 zł | 17 oferty | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6004FZWX 6 TB 128/7200 | od 1 376 zł | 3 oferty | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6003FZBX 6 TB 256/7200 | od 1 501 zł | 1 oferta | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD8002FZWX 8 TB 128/7200 | od 1 330 zł | 3 oferty | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD8001FZBX 8 TB 256/7200 | od 1 490 zł | 1 oferta | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD101FZBX 10 TB | od 1 599 zł | 14 oferty |