Dysk twardy WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD4005FZBX 4 TB
Wideo 3Zdjęcia 2 |
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD4005FZBX 4 TB |
|
Wysokowydajny wewnętrzny dysk twardy 3,5 cala z rodziny najlepszych dysków twardych WD Black 2018. Ta linia obejmuje siedem modeli o pojemności od 500 GB do 10 TB, które są zoptymalizowane pod kątem zadań wymagających połączenia dużej pojemności i wydajności. Producent pozycjonuje jako produkt z wyższej półki cenowej, przeznaczony do zastosowań w produktywnych stacjach roboczych i systemach do gier.
Nadaje się do rozwiązywania problemów związanych z tworzeniem / edycją treści cyfrowych. Dysk twardy WD Black WD4005FZBX może być używany jako dysk podstawowy (systemowy), jako część macierzy RAID lub w połączeniu z jeszcze mocniejszym dyskiem SSD. Nominalna pojemność (4 TB) jest wystarczająca do przechowywania imponujących ilości treści multimedialnych o wysokiej rozdzielczości, roboczych plików projektów lub instalowania aktualnie wymagających gier.
Wyposażony w dwurdzeniowy kontroler współpracujący z 128 MB pamięci podręcznej. Podobnie jak w przypadku pozostałych serii WD Black, ten dysk wykorzystuje technologię StableTrac, która zapewnia lepsze utrzymywanie osi w celu zmniejszenia wibracji sąsiednich dysków lub innych elementów systemu. Markowy system stabilizacji talerza zapewnia dokładniejsze pozycjonowanie jednostki głównej podczas odczytu / zapisu, co dodatkowo zwiększa wydajność.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Kup WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD4005FZBX 4 TB
Wszystkie ceny 16 →Western Digital 4 TB SATA 35 dysk twardy - czarny - opcja FFP WDZ2003FZEX | 993 zł |
Dysk WD Black 4TB 3.5" SATA III HDD | 1 019 zł |
Dysk twardy WD Black 4 TB 3.5" WD4005FZBX | 1 204 zł |
Dysk WD Black 4TB 3.5" SATA III HDD | 1 019 zł |
WD Black WD4005FZBX 4TB 3,5" | 1 019 zł |
Modyfikacje WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD4005FZBX
Ceny na WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD4005FZBX |
---|---|---|---|---|
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD1003FZEX 1 TB | od 384 zł | 6 oferty | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD2003FZEX 2 TB | od 587 zł | 20 oferty | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD4005FZBX 4 TB | od 993 zł | 17 oferty | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6004FZWX 6 TB 128/7200 | od 1 376 zł | 3 oferty | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6003FZBX 6 TB 256/7200 | od 1 501 zł | 1 oferta | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD8002FZWX 8 TB 128/7200 | od 1 330 zł | 3 oferty | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD8001FZBX 8 TB 256/7200 | od 1 490 zł | 1 oferta | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD101FZBX 10 TB | od 1 599 zł | 13 oferty |