Dysk twardy WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6004FZWX 6 TB 128/7200
Wideo 3Zdjęcia 2 |
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6004FZWX 6 TB 128/7200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6004FZWX 6 TB 128/7200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk WD Black Gaming 6TB 3.5" SATA III (WD6004FZWX) | 1 376 zł |
6TB WDBlack™ Gaming - WD6004FZWX, Hard Drive WD6004FZWX | 1 485 zł |
Western Digital Black Wd6004fzwx 6tb 3.5´´ Hard Disk Drive Wielokolorowy 3 | 1 647 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6004FZWX
Ceny na WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6004FZWX |
---|---|---|---|---|
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD1003FZEX 1 TB | od 384 zł | 6 oferty | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD2003FZEX 2 TB | od 587 zł | 20 oferty | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD4005FZBX 4 TB | od 993 zł | 17 oferty | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6004FZWX 6 TB 128/7200 | od 1 376 zł | 3 oferty | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6003FZBX 6 TB 256/7200 | od 1 501 zł | 1 oferta | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD8002FZWX 8 TB 128/7200 | od 1 330 zł | 3 oferty | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD8001FZBX 8 TB 256/7200 | od 1 490 zł | 1 oferta | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD101FZBX 10 TB | od 1 599 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →