Жорсткий диск WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6003FZBX 6 ТБ 256/7200
Відео 3Фото 2 | 1 501 zł Купити! 6TB WDBlack™ Gaming - WD6003FZBX, Hard Drive WD6003FZBXWesterndigital.comОфіційний партнер WD Доставка: по Польщі Поскаржитись |
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6003FZBX 6 ТБ 256/7200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6003FZBX
Ціни на WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6003FZBX |
---|---|---|---|---|
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD1003FZEX 1 ТБ | від 384 zł | 6 пропозицій | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD2003FZEX 2 ТБ | від 587 zł | 14 пропозицій | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD4005FZBX 4 ТБ | від 993 zł | 11 пропозицій | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6004FZWX 6 ТБ 128/7200 | від 1 376 zł | 3 пропозиції | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6003FZBX 6 ТБ 256/7200 | від 1 501 zł | 1 пропозиція | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD8002FZWX 8 ТБ 128/7200 | від 1 565 zł | 2 пропозиції | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD8001FZBX 8 ТБ 256/7200 | від 1 490 zł | 1 пропозиція | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD101FZBX 10 ТБ | від 1 599 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →