Dysk twardy WD Blue WD40EZAX 4 TB CMR
Wideo 5 |
WD Blue WD40EZAX 4 TB CMR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Blue WD40EZAX 4 TB CMR
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD Blue - 4TB - Dysk twardy - WD40EZAX - SATA-600 - 3.5" | 549 zł |
WD WD Blue 4TB 3,5'' WD40EZAX WD40EZAX | 478 zł |
WD Dysk twardy HDD WD Blue 4TB 3,5" SATA WD40EZAX | 547 zł |
Dysk Hdd Wd Blue 4Tb 5400Rpm | 490 zł |
Western Digital Wd Blue Pc Desktop 3.5´´ 4tb Hard Disk Drive Przezroczysty | 502 zł |
Western Digital Wd40ezax 3.5´´ 4tb Hard Disk Drive Przezroczysty 3.5´´ | 508 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Blue WD40EZAX
Ceny na WD Blue WD40EZAX |
---|---|---|---|---|
WD Blue WD5000AZLX 500 GB 32/7200 | od 227 zł | 7 oferty | ||
WD Blue WD10EZRZ 1 TB 64/5400 | od 230 zł | 3 oferty | ||
WD Blue WD10EZEX 1 TB 64/7200 | od 215 zł | 21 oferta | ||
WD Blue WD20EARZ 2 TB 64/5400 | od 276 zł | 15 oferty | ||
WD Blue WD20EZRZ 2 TB 64/5400 | od 240 zł | 5 oferty | ||
WD Blue WD20EZAZ 2 TB 256/5400 | od 312 zł | 1 oferta | ||
WD Blue WD20EZBX 2 TB 256/7200 | od 270 zł | 23 oferty | ||
WD Blue WD30EZAZ 3 TB 256/5400 | od 424 zł | 7 oferty | ||
WD Blue WD40EZAX 4 TB CMR | od 478 zł | 6 oferty | ||
WD Blue WD40EZAZ 4 TB SMR | od 536 zł | 1 oferta | ||
WD Blue WD60EZAX 6 TB CMR | od 857 zł | 6 oferty | ||
WD Blue WD60EZAZ 6 TB SMR | od 735 zł | 5 oferty | ||
WD Blue WD80EAZZ 8 TB 128/5640 | od 1 017 zł | 3 oferty | ||
WD Blue WD80EAAZ 8 TB 256/5640 | od 1 072 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →