Dysk twardy WD Blue WD20EZBX 2 TB 256/7200
Wideo 5 |
WD Blue WD20EZBX 2 TB 256/7200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Blue WD20EZBX 2 TB 256/7200
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk twardy Western Digital Blue 2TB 7200rpm 256MB WD20EZBX 3.5 SATA III | 284 zł |
Dysk WD Blue 2TB 3.5" SATA HDD 7200 | 273 zł |
WD Blue 2TB HD-35-WD-0052 | 276 zł |
Dysk twardy WD Blue 2 TB 3.5" WD20EZBX | 347 zł |
Dysk WD Blue 2TB 3.5" SATA HDD 7200 | 273 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Blue WD20EZBX
Ceny na WD Blue WD20EZBX |
---|---|---|---|---|
WD Blue WD5000AZLX 500 GB 32/7200 | od 227 zł | 7 oferty | ||
WD Blue WD10EZRZ 1 TB 64/5400 | od 230 zł | 3 oferty | ||
WD Blue WD10EZEX 1 TB 64/7200 | od 215 zł | 21 oferta | ||
WD Blue WD20EARZ 2 TB 64/5400 | od 276 zł | 15 oferty | ||
WD Blue WD20EZRZ 2 TB 64/5400 | od 240 zł | 5 oferty | ||
WD Blue WD20EZAZ 2 TB 256/5400 | od 312 zł | 1 oferta | ||
WD Blue WD20EZBX 2 TB 256/7200 | od 270 zł | 23 oferty | ||
WD Blue WD30EZAZ 3 TB 256/5400 | od 424 zł | 7 oferty | ||
WD Blue WD40EZAX 4 TB CMR | od 478 zł | 6 oferty | ||
WD Blue WD40EZAZ 4 TB SMR | od 536 zł | 1 oferta | ||
WD Blue WD60EZAX 6 TB CMR | od 857 zł | 6 oferty | ||
WD Blue WD60EZAZ 6 TB SMR | od 735 zł | 5 oferty | ||
WD Blue WD80EAZZ 8 TB 128/5640 | od 1 017 zł | 3 oferty | ||
WD Blue WD80EAAZ 8 TB 256/5640 | od 1 072 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →