Жорсткий диск WD Blue WD10EZRZ 1 ТБ 64/5400
Відео 5 |
WD Blue WD10EZRZ 1 ТБ 64/5400 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Blue WD10EZRZ 1 ТБ 64/5400
Dysk WD Blue 1TB 3.5" SATA HDD 5400 | 230 zł |
Western Digital WD 3.5in PC -1TB, Blue - WD10EZRZ, Hard Drive WD10EZRZ | 267 zł |
Старий новий друг
Після недавнього оновлення модельного ряду жорстких дисків Western Digital роль серії Blue змінилася. Тепер це не швидкі HDD зі швидкістю обертання 7200 об/хв, хоча модель WD10EZEX все ще зустрічається у продажу, а тихі на 5400 об/хв. тобто новий WD10EZRZ замінив серію Green, яку повністю прибрали з асортименту. Ціна при цьому залишилася незмінно низькою.
Неоднозначні зміни
З одного боку, зменшення оборотів призвело до зниження швидкості послідовного читання і запису з 180 до 150 МБ/с. Добре хоч завдяки ОЗП-кешу на 64 МБ, час доступу до дрібних файлів залишилося незмінним. З іншого боку, диск став значно тихіше, що особливо важливо, якщо у вас дешевий тонкостінний комп'ютерний корпус без вібропоглинаючих полозка .
Зміна вектора
Як результат, оновлений WD Blue більше не підходить на роль системного диска. Операційну систему часто запускаються програми та ігри краще встановити на швидкий SSD, тоді як на тихохідному HDD — зберігати музику, фотографії і відео. Тим більше, що в просте він буде повністю глушити мотор (енергозберігальна функція Windows 7, 8 і 10).
Модификації WD Blue WD10EZRZ
Ціни на WD Blue WD10EZRZ |
---|---|---|---|---|
WD Blue WD5000AZLX 500 ГБ 32/7200 | від 227 zł | 7 пропозицій | ||
WD Blue WD10EZRZ 1 ТБ 64/5400 | від 230 zł | 3 пропозиції | ||
WD Blue WD10EZEX 1 ТБ 64/7200 | від 215 zł | 21 пропозиція | ||
WD Blue WD20EARZ 2 ТБ 64/5400 | від 276 zł | 15 пропозицій | ||
WD Blue WD20EZRZ 2 ТБ 64/5400 | від 240 zł | 5 пропозицій | ||
WD Blue WD20EZAZ 2 ТБ 256/5400 | від 312 zł | 1 пропозиція | ||
WD Blue WD20EZBX 2 ТБ 256/7200 | від 270 zł | 23 пропозиції | ||
WD Blue WD30EZAZ 3 ТБ 256/5400 | від 424 zł | 7 пропозицій | ||
WD Blue WD40EZAX 4 ТБ CMR | від 478 zł | 6 пропозицій | ||
WD Blue WD40EZAZ 4 ТБ SMR | від 536 zł | 1 пропозиція | ||
WD Blue WD60EZAX 6 ТБ CMR | від 857 zł | 6 пропозицій | ||
WD Blue WD60EZAZ 6 ТБ SMR | від 735 zł | 5 пропозицій | ||
WD Blue WD80EAZZ 8 ТБ 128/5640 | від 1 017 zł | 3 пропозиції | ||
WD Blue WD80EAAZ 8 ТБ 256/5640 | від 1 072 zł | 2 пропозиції |