Жорсткий диск WD Blue WD20EZBX 2 ТБ 256/7200
Відео 5 |
WD Blue WD20EZBX 2 ТБ 256/7200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Blue WD20EZBX 2 ТБ 256/7200
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD Blue 2TB HD-35-WD-0052 | 276 zł |
Western Digital Blue 3.5" 2000 GB SATA dysk twardy WD20EZBX | 293 zł |
Dysk WD Blue 2TB 3.5" SATA III (WD20EZBX) | 270 zł |
Dysk Hdd Wd Blue Wd20Ezbx (2 Tb ; 3.5'; 256 Mb; 7200 Obr/Min; Smr) | 279 zł |
Dysk HDD WD Blue WD20EZBX 2TB SATA 6Gb/s HDD | 290 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації WD Blue WD20EZBX
Ціни на WD Blue WD20EZBX |
---|---|---|---|---|
WD Blue WD5000AZLX 500 ГБ 32/7200 | від 227 zł | 5 пропозицій | ||
WD Blue WD10EZRZ 1 ТБ 64/5400 | від 267 zł | 1 пропозиція | ||
WD Blue WD10EZEX 1 ТБ 64/7200 | від 215 zł | 13 пропозицій | ||
WD Blue WD20EARZ 2 ТБ 64/5400 | від 278 zł | 14 пропозицій | ||
WD Blue WD20EZAZ 2 ТБ 256/5400 | від 312 zł | 1 пропозиція | ||
WD Blue WD20EZBX 2 ТБ 256/7200 | від 269 zł | 9 пропозицій | ||
WD Blue WD30EZAZ 3 ТБ 256/5400 | від 442 zł | 3 пропозиції | ||
WD Blue WD40EZAX 4 ТБ CMR | від 497 zł | 4 пропозиції | ||
WD Blue WD40EZAZ 4 ТБ SMR | від 536 zł | 1 пропозиція | ||
WD Blue WD60EZAX 6 ТБ CMR | від 862 zł | 3 пропозиції | ||
WD Blue WD60EZAZ 6 ТБ SMR | від 735 zł | 3 пропозиції | ||
WD Blue WD80EAZZ 8 ТБ 128/5640 | від 1 072 zł | 1 пропозиція | ||
WD Blue WD80EAAZ 8 ТБ 256/5640 | від 1 072 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →