Жорсткий диск Seagate Exos 7E8 ST2000NM000A 2 ТБ 512n SATA
Відео 3 |
Seagate Exos 7E8 ST2000NM000A 2 ТБ 512n SATA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Seagate Exos 7E8 ST2000NM000A
Ціни на Seagate Exos 7E8 ST2000NM000A |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos 7E8 ST2000NM004A 2 ТБ 512e/4KN, SAS | від 748 zł | 5 пропозицій | ||
Seagate Exos 7E8 ST2000NM003A 2 ТБ 512n SAS | від 1 028 zł | 1 пропозиція | ||
Seagate Exos 7E8 ST2000NM000A 2 ТБ 512n SATA | від 610 zł | 2 пропозиції | ||
Seagate Exos 7E8 ST4000NM005A 4 ТБ 512e/4KN, SAS | від 923 zł | 4 пропозиції | ||
Seagate Exos 7E8 ST4000NM000A 4 ТБ 512n SATA | від 718 zł | 4 пропозиції | ||
Seagate Exos 7E8 ST6000NM002A 6 ТБ 512n SATA | від 1 200 zł | 1 пропозиція | ||
Seagate Exos 7E8 ST8000NM000A 8 ТБ 512e/4KN, SATA | від 844 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →