Dysk twardy WD Blue WD60EZAZ 6 TB SMR
Wideo 5 |
WD Blue WD60EZAZ 6 TB SMR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Blue WD60EZAZ 6 TB SMR
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk WD Blue 6TB 3.5" SATA III (WD60EZAZ) | 735 zł |
Western Digital 6TB WD 3.5in PC, Blue - WD60EZAZ, Hard Drive WD60EZAZ | 923 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! western digital WD Blue 6 TB, hard drive (Shingled M | 755 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! western digital Dysk BLUE 6TB 3,5 256MB SATAIII/5400 | 755 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Blue WD60EZAZ
Ceny na WD Blue WD60EZAZ |
---|---|---|---|---|
WD Blue WD5000AZLX 500 GB 32/7200 | od 227 zł | 7 oferty | ||
WD Blue WD10EZRZ 1 TB 64/5400 | od 230 zł | 3 oferty | ||
WD Blue WD10EZEX 1 TB 64/7200 | od 215 zł | 20 oferty | ||
WD Blue WD20EARZ 2 TB 64/5400 | od 276 zł | 14 oferty | ||
WD Blue WD20EZRZ 2 TB 64/5400 | od 240 zł | 5 oferty | ||
WD Blue WD20EZAZ 2 TB 256/5400 | od 312 zł | 1 oferta | ||
WD Blue WD20EZBX 2 TB 256/7200 | od 270 zł | 23 oferty | ||
WD Blue WD30EZAZ 3 TB 256/5400 | od 424 zł | 5 oferty | ||
WD Blue WD40EZAX 4 TB CMR | od 466 zł | 11 oferty | ||
WD Blue WD40EZAZ 4 TB SMR | od 536 zł | 1 oferta | ||
WD Blue WD60EZAX 6 TB CMR | od 857 zł | 6 oferty | ||
WD Blue WD60EZAZ 6 TB SMR | od 735 zł | 4 oferty | ||
WD Blue WD80EAZZ 8 TB 128/5640 | od 1 017 zł | 3 oferty | ||
WD Blue WD80EAAZ 8 TB 256/5640 | od 1 072 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →