Dysk twardy WD NasWare Red WD60EFAX 6 TB SMR
Wideo 5 |
WD NasWare Red WD60EFAX 6 TB SMR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD NasWare Red WD60EFAX 6 TB SMR
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Western Digital WD czerwony dysk twardy NAS 6 TB WD60EFAX 256 MB 6 TB 889 | 1 189 zł |
Western Digital 6TB WD, Red - WD60EFAX, Hard Drive WD60EFAX | 800 zł |
WD Red 6TB 3,5'' WD60EFAX | Darmowa dostawa | 651 zł |
Western Digital NAS Hard Drive WD Red 5400 RPM, 6000 GB ...nie z tej ziemi | 744 zł |
Dysk serwerowy WD Red 6 TB 3.5'' SATA III (6 Gb/s) (WD60EFAX) Darmowa dost | 599 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje WD NasWare Red WD60EFAX
Ceny na WD NasWare Red WD60EFAX |
---|---|---|---|---|
WD NasWare Red WD10EFRX 1 TB | od 353 zł | 1 oferta | ||
WD NasWare Red WD20EFRX 2 TB | od 604 zł | 2 oferty | ||
WD NasWare Red WD30EFRX 3 TB CMR | od 545 zł | 3 oferty | ||
WD NasWare Red WD30EFAX 3 TB SMR | od 646 zł | 1 oferta | ||
WD NasWare Red WD40EFRX 4 TB CMR | od 988 zł | 1 oferta | ||
WD NasWare Red WD40EFAX 4 TB SMR | od 449 zł | 12 oferty | ||
WD NasWare Red WD60EFAX 6 TB SMR | od 599 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →