Dysk twardy WD NasWare Red WD30EFRX 3 TB CMR
Wideo 5 |
WD WD30EFRX |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje WD NasWare Red WD30EFRX
Ceny na WD NasWare Red WD30EFRX |
---|---|---|---|---|
WD NasWare Red WD10EFRX 1 TB | od 353 zł | 2 oferty | ||
WD NasWare Red WD20EFRX 2 TB | od 604 zł | 2 oferty | ||
WD NasWare Red WD30EFRX 3 TB CMR | od 545 zł | 3 oferty | ||
WD NasWare Red WD30EFAX 3 TB SMR | od 646 zł | 1 oferta | ||
WD NasWare Red WD40EFRX 4 TB CMR | od 988 zł | 1 oferta | ||
WD NasWare Red WD40EFAX 4 TB SMR | od 449 zł | 13 oferty | ||
WD NasWare Red WD60EFAX 6 TB SMR | od 599 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →