Dysk twardy WD Purple Surveillance WD33PURZ 3 TB
Wideo 7Zdjęcia 3 |
WD Purple Surveillance WD33PURZ 3 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Purple Surveillance WD33PURZ 3 TB
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD Purple - 3TB - Dysk twardy - WD33PURZ - SATA-600 - 3.5" | 486 zł |
Western Digital Dysk Purple 3TB 3.5 cala WD33PURZ DHWDCWCT303PURZ | 421 zł |
Western Digital Dysk Purple 3TB 3.5 cala WD33PURZ 116427 | 429 zł |
Western Digital Dysk Purple 3TB 3.5 cala WD33PURZ 116427 | 421 zł |
WD Dysk HDD WD Purple WD33PURZ (3 TB ; 3.5"; 256 MB; 5400 obr/min) | 486 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Purple Surveillance WD33PURZ
Ceny na WD Purple Surveillance WD33PURZ |
---|---|---|---|---|
WD Purple Surveillance WD11PURZ 1 TB | od 251 zł | 11 oferty | ||
WD Purple Surveillance WD23PURZ 2 TB 64 MB | od 280 zł | 35 oferty | ||
WD Purple Surveillance WD22PURZ 2 TB 256 MB | od 351 zł | 2 oferty | ||
WD Purple Surveillance WD33PURZ 3 TB | od 403 zł | 21 oferta | ||
WD Purple Surveillance WD42PURZ 4 TB 42PURZ | od 465 zł | 4 oferty | ||
WD Purple Surveillance WD43PURZ 4 TB 43PURZ | od 428 zł | 32 oferty | ||
WD Purple Surveillance WD63PURZ 6 TB 256 MB | od 799 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →