Жорсткий диск Seagate BarraCuda Compute ST3000DM007 3 ТБ 256/5400
Відео 6 |
Seagate BarraCuda Compute ST3000DM007 3 ТБ 256/5400 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Купити Seagate BarraCuda Compute ST3000DM007 3 ТБ 256/5400
Усі ціни 22 →Dysk twardy Seagate Barracuda 3TB 5400rpm 256MB ST3000DM007 3.5 SATAIII | 424 zł |
Seagate Dysk BarraCuda 3TB 3,5 256MB ST3000DM007 DHSGTWCT30DM007 | 429 zł |
Dysk SEAGATE BarraCuda HDD 3TB | 423 zł |
SEAGATE BarraCuda 3TB 3,5'' ST3000DM007 ST3000DM007 | 437 zł |
Seagate Dysk BarraCuda 3TB 3,5 256MB ST3000DM007 42443 | 437 zł |
Збільшений у 4 рази буфер
Seagate виглядає одним з небагатьох виробників HDD, хто не сидить на місці. Спочатку вони випустили на ринок незвичайний гібрид HDD і SSD під назвою Firecuda, потім привели до успіху нову лінійку BarraCuda, яка виділяється гиганским буфером у 256 МБ, що дозволяє набагато вправніші оперувати дрібними файлами. Раніше настільки великим буфером могли похвалитися лише твердотільні накопичувачі. Порівняйте це зі стандартними 64 МБ у більшості конкурентів.
Швидкість до 200 МБ/с
Завдяки швидкості обертання шпинделя 7200 об/хв дана модель забезпечує хороші показники продуктивності. Так, при читанні і запису великих файлів об'ємом в 10 – 20 ГБ накопичувач продемонстрував середню швидкість в районі 200 МБ/с. Це дало змогу Seagate Desktop HDD увійти в ТОП-10 найшвидших HDD на ринку. З огляду на його вміння швидко оперувати більш дрібними файлами завдяки збільшеному кешу, BarraCuda бачиться нам особливо вдалим вибором для ПК, у яких буде використовуватися один жорсткий диск для установки системи, і для зберігання файлів.
Доступний, тихий і холодний
Не дивно, що BarraCuda отримує відмінні оцінки в тестах і висить в топах більшості електронних магазинів. Адже крім швидкості, він може похвалитися одним з найбільш вигідних співвідношень обсягу та ціни — 33 ГБ за 1 долар. Виходить, що при обсязі в 3 ТБ він коштує дешевше деяких моделей на 2 ТБ. Ну і до того ж він вийшов тихим і холодним, тому його можна без проблем встановити в корпус без гумових вібропоглинаючих полозка.
Модификації Seagate BarraCuda Compute ST3000DM007
Ціни на Seagate BarraCuda Compute ST3000DM007 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Compute ST1000DM010 1 ТБ 64/7200 | від 212 zł | 7 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute ST1000DM014 1 ТБ 256/7200 | від 241 zł | 13 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute ST2000DM008 2 ТБ 256/7200 | від 254 zł | 31 пропозиція | ||
Seagate BarraCuda Compute ST3000DM007 3 ТБ 256/5400 | від 422 zł | 22 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Compute ST4000DM004 4 ТБ 256/5400 | від 410 zł | 32 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Compute ST6000DM003 6 ТБ 256/5400 | від 686 zł | 23 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004 8 ТБ 256/5400 | від 614 zł | 29 пропозицій |