Жорсткий диск Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004 8 ТБ 256/5400
Відео 6 |
Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004 8 ТБ 256/5400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004 8 ТБ 256/5400
Усі ціни 30 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Seagate BarraCuda - 8TB - Dysk twardy - ST8000DM004 - SATA-600 - 3.5" | 642 zł |
Seagate Dysk BarraCuda 8TB 3,5 ST8000DM004 DHSGTWCT80DM000 | 750 zł |
Seagate BarraCuda 8TB HD-35-SEA-495 | 643 zł |
Dysk SEAGATE BarraCuda HDD 8TB | 656 zł |
SEAGATE BarraCuda 8TB 3,5'' ST8000DM004 ST8000DM004 | 760 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004
Ціни на Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Compute ST1000DM010 1 ТБ 64/7200 | від 212 zł | 7 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute ST1000DM014 1 ТБ 256/7200 | від 241 zł | 13 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute ST2000DM008 2 ТБ 256/7200 | від 254 zł | 33 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Compute ST3000DM007 3 ТБ 256/5400 | від 422 zł | 22 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Compute ST4000DM004 4 ТБ 256/5400 | від 410 zł | 34 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Compute ST6000DM003 6 ТБ 256/5400 | від 686 zł | 23 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004 8 ТБ 256/5400 | від 614 zł | 31 пропозиція |
Рекомендуємо