Dysk twardy Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004 8 TB 256/5400
Wideo 6 |
Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004 8 TB 256/5400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004 8 TB 256/5400
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate BarraCuda - 8TB - Dysk twardy - ST8000DM004 - SATA-600 - 3.5" | 642 zł |
Seagate Dysk BarraCuda 8TB 3,5 ST8000DM004 DHSGTWCT80DM000 | 986 zł |
Seagate BarraCuda 8TB HD-35-SEA-495 | 643 zł |
Dysk SEAGATE BarraCuda HDD 8TB | 656 zł |
Seagate Dysk BarraCuda 8TB 3,5 ST8000DM004 43316 | 1 005 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004
Ceny na Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Compute ST1000DM010 1 TB 64/7200 | od 212 zł | 7 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute ST1000DM014 1 TB 256/7200 | od 241 zł | 13 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute ST2000DM008 2 TB 256/7200 | od 254 zł | 32 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute ST3000DM007 3 TB 256/5400 | od 422 zł | 21 oferta | ||
Seagate BarraCuda Compute ST4000DM004 4 TB 256/5400 | od 410 zł | 33 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute ST6000DM003 6 TB 256/5400 | od 686 zł | 22 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004 8 TB 256/5400 | od 614 zł | 30 oferty |
Polecamy